Конкурси


Лауреати з Бобринця

 Підбито  підсумки обласного етапу  Всеукраїнського конкурсу дитячого    читання “Книгоманія”-2016 за участю  сорока  учнів  шостих — сьомих класів  з  усіх  куточків нашого степового   краю. 
    Найкращих читачів  сільських та  міських  бібліотек   нашого степового краю  вітали директор департаменту культури,туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Валентина Животовська, голова журі письменник Василь Бондар, а також   заслужений працівник  культури  України Таїсія Манжула - директор обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка.
         З   першої до    останньої хвилини  конкурсу  юні  книголюби тримали членів журі  у стані інтенсивної роботи думки та зацікавленості  під час слухання   ними  відповідей на запитання.  А  вони були непростими. Бо ж треба  було  не лише  заповнити анкету  кращого знавця літератури та назвати  автора, назву або героя  улюбленої  книги, а й  поділитися  враженнями  від прочитаного,   назвати найдосконаліше,  на їхню думку,  виписані  епізоди,  дати правильну    відповідь  на літературне запитання наприкінці виступу, виявивши  при цьому свою ерудицію та знання  сучасної  української та зарубіжної літератур.  А  ось  лідерам у  кількості 7-10  осіб кожної   вікової  категорії за підрахунками набраних балів   випала   нагода взяти участь у конкурсі “Гонка за лідером”,  який  складався із трьох   відеозапитань, на які треба  було дати  правильні відповіді та отримати додатково  ще  шість  балів,  необхідних для того, щоб заявити  про   себе як  про особистість.
      Слід  відзначити, що відповіді  конкурсантів  вражали журі та присутніх  своєю  грунтовністю і   неординарністю  мислення.
      
Серед них були і найкращі читачі  з Бобринецького району  Вікторія   Литвиненко   та   Анастасія  Калашникова. Серед   трьох     з   половиною    тисяч дітей  12- 13 — річного віку,   які брали  участь  у   його  двох   попередніх  етапах  почесне ІІІ місце серед семикласників виборола саме Вікторія Литвиненко.
Додому юні    книголюби повернулися   з   дипломами лауреатів та     книжковими подарунками   від організаторів конкурсу, який     проводиться в      Україні     вже дев”ятий  рік   поспіль.  А ще -  збагатилися   незабутніми  враженнями   від   нових  знайомств  зі    своїми  ровесниками, які люблять книгу — дійсно   геніальне    відкриття  людини. Разом з   усіма конкурсантами пораділи  вони і юним читачам з Олександрії -  Денисові  Кушніренку  та Софії  Конюшенко, які  у   числі     найкращі  читачів  від Кіровоградщини  братимуть участь  від області  у   пізнавально — розважальному  Фестивалі     дитячого читанн ” Книгоманія”,   який проходитиме у Львові  12- 15 травня цього   року  за сприяння громадської     організації   “Форум  видавців”.   
                                                                                                            Анатолій  Саржевський
                                                                                                     член   журі обласного   етапу
                                    Всеукраїнського конкурсу 
                                          дитячого  читання
                                         “Книгоманія” - 2016

Найкращий читач України 2015

28 квітня 2015 року в обласній бібліотеці для дітей ім. А.П.Гайдара відбувся обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія», головною метою якого є залучення максимальної кількості дітей до систематичного читання, особливо позашкільної літератури. 
        Згідно умов конкурсу, стати його учасниками мали можливість учні 6 та 7 класів, які змагалися за звання найкращих читачів своєї школи, бібліотеки, району чи міста. Традиційно Конкурс проводиться у три етапи: відбірковий (шкільний), районний/міський, обласний. На обласному етапі учасники представляли свої улюблені книжки, демонстрували ерудицію та знання літератури у  різних  конкурсних змаганнях: «Перевір себе», «Літературні відео запитання», «Марафон ерудитів». 
         Обласне журі, яке очолив голова обласної організації Національної спілки письменників України Василь Бондар, визначило серед усіх конкурсантів найкращих читачів. Звання «Найкращого читача Кіровоградської області» серед учнів 7-х класів здобув учень нашої школи - Маркушевський Антон, з чим ми його і вітаємо. Усі  конкурсанти були нагороджені дипломами та книжковими подарунками від організаторів.«Найкращий читач – 2015»

3 квітня в Бобринецькій районній дитячій бібліотеці відбувся конкурс «Найкращий читач 2015 року». У ньому змагалися учні 6 та 7  класів міста та району.
Конкурсна програма складалася з декількох видів завдань: розповідь про улюблену книгу, вікторина, тестові завдання. Під час виступів діти проявили творчий підхід, ерудицію, артистичні здібності.
За результатами змагання І місце в конкурсі «Найкращий читач 2015 року» від 7 класів зайняв учень 7-в класу Маркушевський Антон, який представлятеме нашу школу на ІІІ (обласному) етапі конкурсу "Найкращий читач України - 2015".  Усі учасники були нагороджені дипломами. Бажаємо Антону успіху у заключному етапі
«Найкращий читач школи – 2015»

На землі є багато див, створених природою і зроблених руками людини. І серед них – книжка, в якій зібрано весь неосяжний світ. Усе, що створене людським розумом, усе, до чого прагне наша душа, відображене в книжці.
Щорічно останній тиждень березня для бібліотек, які обслуговують дітей, наповнюється приємними клопотами, які пов’язані з проведенням традиційного свята – Всеукраїнського тижня дитячого читання. Тиждень зустрічі з Книгою - час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття - зустрічі з найулюбленішими письменниками, їх новими книжками, літературні подорожі, ігри та вікторини, різноманітні конкурси та акції, майстер-класи, презентації.
Саме в ці дні проходять І та ІІ тури Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України -2015», до якого активно долучилися і учні нашої школи. За звання кращого читача школи боролись найбільш ерудовані, завзяті, начитані учні 6-7 класів. На учасників конкурсу чекали завдання в категоріях «Розминка», «Імена», «Українська літературна казка», «Зарубіжна літературна казка», «Пригоди», «Вірне серце звіра» та «Розшифруй прислів’я», які допомогли визначити рівень знань з літератури юних конкурсантів.
За підсумками журі переможцями конкурсу «Найкращий читач школи – 2015» стали: Левінська Ксенія (7-Б), Маркушевський Антон (7-В), Тесцов Євген (7-Б), Литвиненко Вікторія (6-А), Гранкіна Єлизавета (6-А), Літвінова Юлія (6-А).
На переможців шкільних перегонів чекає наступний етап конкурсу «Найкращий читач України -2015», який пройде 3 квітня в районній дитячій бібліотеці.
Та справжньою прикрасою конкурсу став виступ учнів 10-Б класу, які показали присутнім казку «Ріпка на сучасний лад».
Ритм життя сучасних людей настільки стрімкий, що інколи буває важко знайти для читання вільний час. Так, звичайно, не потрібно відмовлятися від усіх благ цивілізації: від комп’ютерів, телефонів, планшетів, ноутбуків та нових віянь техніки, адже вони нам приносять користь. Просто варто пам’ятати про книгу, яка дарує нам моральне задоволення та істинні хвилини щастя.
Тож нехай книги входять у кожен дім. Шануйте й бережіть їх. І тоді весь розум, мудрість і людська доброта перейдуть до вас через книги.

/Files/images/berezen_2015/bbloteka/DSC_0248.jpg

/Files/images/berezen_2015/bbloteka/DSC_0304.jpg


/Files/images/berezen_2015/bbloteka/DSC_0269.jpg

/Files/images/berezen_2015/bbloteka/DSC_0314.jpg

Немає коментарів:

Дописати коментар