14 лютого 2015


Найкращі книги про любов


У нашому житті є щось непорушне і вічне й  ім'я цьому - Любов. Скільки було сказано, написано про любов, але пристрасті  й сьогодні не вщухають ні на хвилину.
Для того, щоб пережити усю гаму почуттів, зовсім не обов'язково кожного разу закохуватися заново. Достатньо лише прочитати неперевершений роман про любов, щоб відчути її історію, переживати, радіти і сумувати з улюбленими персонажами.
На честь Міжнародного дня усіх закоханих пропонуємо вам найкращі твори про кохання.

 Вільям Шекспір ​​«Ромео і Джульєтта». Цю трагедію справді   називають гімном любові усіх часів і народів. Пристрасна  любов між двома молодими людьми, які виявилися заручниками своїх ворогуючих сімей, нікого не залишає байдужим.

 Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром». Роман американської письменниці став настільки популярним, що практично відразу ж перейшов до розряду бестселерів і продовжує залишатися ним й у наші дні. Головна героїня роману Скарлетт О'Хара стійко проходить через випробування, що випали на її нелегку долю. Мине чимало часу, поки вона не зрозуміє, що справжня любов була завжди поруч.


 Колін  Маккалоу «Співаючі в тернині». Книга австралійської письменниці - один із шедеврів світової літератури. Цим романом-бестселером зачитувалися і зачитуються мільйони жінок. Любовний роман, піднятий на рівень справжньої літератури.  Історія кохання молодої дівчини і священика не має собі рівних. Зворушлива історія взаємин закоханих зачаровує читача своєю щирістю, чистотою і глибиною.


 Джейн Остін «Гордість і упередження». Найпопулярніший роман про любов, що ось вже 200 років не втрачає своєї популярності.  Це романтична історія кохання, що розвивається в англійському суспільстві напочатку ХІХ століття.


 Шарлотта Бронте «Джейн Ейр». Один з найбільш знаменитих романів Британії, інтерес до якого не згасає ісьогодні.  Роман розповідає про нелегку долю осиротілої дівчини,  її біди і тягарі. Перш ніж стати дружиною коханої людини, вона пройде чимало випробувань.


Девід Герберт Лоуренс «Коханець леді Чаттерлей». Цей скандальний і відомий роман став доступним читачам лише через 30 років після написання, а сьогодні він є класикою англомовної літератури XX століття.  В основі твору - почуття, що відчувають один до одного витончена заміжня аристократка і відлюдний лісник.

     Ерік Сігал «Історія кохання». Цей любовний роман приніс його авторові широку популярність. У книзі розповідається про стосунки між багатим студентом Гарвардського університету і простою дівчиною. Незважаючи на приналежність до різних соціальних верств суспільства, молоді люди люблять один одного і навіть одружуються. Але щастю їх не судилося тривати довго.

Немає коментарів:

Дописати коментар